Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy często wpadają wam kamienie między szczęki a osłonę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy często wpadają wam kamienie między szczęki a osłonę?

    alfee, zdaję sobie z tego sprawę, pomimo bycia totalnym laikiem.

    Stąd rozpaczliwe wołanie o pomoc:

    Zamieszczone przez xxxmikey
    Czy znajdzie się tu ktoś, kto pomoże w ustaleniu przyczyn zapalania się kontrolki, odczyta i usunie błąd
    Mam tu na myśli kogoś z odpowiednim kabelkiem, wiedza i odrobiną czasu, z moich okolic...

    Nie wiem, na ile auto może się poruszać z kontrolką świecącą po oczach . . . .

  • #2
    Czy często wpadają wam kamienie między szczęki a osłonę?

    Czy często wpadają wam kamienie między szczęki a metalową osłonę tarczy? Mi się zdarzyła taka przygoda i już myślałem, że to przegub się rozsypał, i pojechałem z po naprawę gwarancją do ASO. Niestety naprawa, a zasadzie odkręcenie koła, ściągnięcie zacisku hamulca, wyciągnięcie kamyczka, przykręcenie koła, kosztowała mnie 56 PLN, bo takie cuda nie są objęte gwarancją.

    Komentarz


    • #3
      zdarzyło mi się to 2x w życiu
      w tym raz jak poszalałem na żużlówce
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        mnie też się zdarzyło dwa razy, a raz jak chwyciłem niechcący przy wyprzedzaniu pobocza... taka mała przypadłość OII
        RENT COMPLEX

        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          yeti_, norma na drogach gdzie łatają dziury mieszanką żwiru i smoły. Mnie od wiosny parę razy wpadło. Jak staniesz na poboczu to rusz do przodu delikatnie, cofnij i rusz z powrotem. Powinien wylecieć kamyk.

          [ Dodano: Pią 02 Lip, 10 12:36 ]
          Zamieszczone przez Andrev3
          taka mała przypadłość OII
          Nie tylko OII, ale w Fabii I również mi wpadywały kamyki nawet częściej niż w OII .
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X